Ražošanas zonām

Ražošanas zonām

 
 

Ražošanas zonā izmantotajiem krēsliem jābūt īpaši izturīgiem, agresīvās vides dēļ - dzirksteles, putekļi, skaidas, smērvielas u.c. Ja nepieciešams, krēsla polsterējumu var viegli nomainīt, taču BIMOS krēsla polstarējums ir ļoti izturīgs un mazgājams, tāpēc to maina reti.

BIMOS darba krēslu var optimāli pielāgot katram darbiniekam: atzveltne un sēdeklis ir veidoti, lai nodrošinātu visaugstāko komforta līmeni darbā, un krēsla regulējamais augstums ļauj ērti noturēt kājas. Krēsli tapuši sadarbībā ar nozares ārstiem un speciālistiem, tāpēc katrs BIMOS krēsls ir ne tikai ergonomisks, bet arī izturīgs.

Bimos ir vadošais ergonomisko krēslu ražotājs rūpniecības nozarei un laboratorijām. Jau vairāk nekā 50 gadus Bimos nodrošina darba vidi, kurā iespējams ērti strādāt un mainīt darba pozu. 

Tehnoloģiskās pārmaiņas rūpniecībā nepārtraukti maina prasības attiecībā uz darba krēsliem, un tādēļ Bimos krēsli tiek pastāvīgi pilnveidoti, izmantojot zināšanas par sēdēšanas tehnoloģijām. Bimos ergonomiskajam mehānismam ir 10 gadu garantija, ražojumi atbilst DIN 68 877, tiem ir GS serfitikāts, gaisa tīrības 3. klases sertifikāts DIN EN ISO 14644-1 (Cleanroom krēsli) un ESD aizsardzības serfitikāts EN 61340 (ESD krēsli).

Vairā informācijas par ražotaju: https://www.bimos.com/B/uk-en/index.php

Pieprasījums