Industriālie roboti KUKA

Industriālie roboti KUKA

Vācu uzņēmums KUKA tika izveidots 1898. gadā. Daudzus gadus viņi pilnveidojās metināšanas tehnoloģiju jomā, 1973. gadā KUKA kļuva par pionieri robotu ražošanā, radīja pirmo rūpniecības robotu pasaulē. 1996. gadā rūpniecības pasauli pārsteidza ar KUKA izveidots atvērtais kontrolieris, kas balstīts uz personālo datoru. Uzņēmums ir pastāvīgi izstrādājis jauninājumus, kas guvuši panākumus visā pasaulē, tāpēc šodien KUKA ir viens no pasaules vadošajiem robotu un robotu sistēmu ražotājiem, vienmēr spēs piedāvāt jums pareizo risinājumu neatkarīgi no tā, kādu sarežģītu funkciju vēlaties veikt.

Par uzņēmumu: www.kuka.com

Visā KUKA robotu klāstā jūs vienmēr varēsiet atrast īsto, kas atbilst jūsu vajadzībām. KUKA piedāvā sešu asu robotus, robotus pozicionēšanas uzdevumiem, lieljaudas robotus, paletizācijas robotus, robotus pārtikas rūpniecībai, metināšanas robotus, CNC apstrādes uzdevumu veikšanai un citus. Daži no nosaukumiem, kas jums varētu būt pazīstami, ir KR Quantec PA, KR Titan PA, KR Agilus, LBR iiwa.

KUKA piedāvā arī ekonomiski izdevīgāku variantu, pārdodot lietotus robotus. Lietoti roboti tiek pārdoti pilnībā atjaunoti, lai tie atbilstu visām jauno robotu prasībām. Plašāku informāciju par šo iespēju var sniegt mūsu speciālistu komanda.

 

Pieprasījums