ESD zonai

 
 

ESD (elektrostatiskā izlāde) attiecas uz uzlādētu objektu vai cilvēku. Elektrostatiskā izlāde var izraisīt mikroelektronikas komponentu bojājumus.

ESD krēsliem ir izšķiroša nozīme, nodrošinot uzticamus ESD aizsardzības pasākumus elektroniskajām darbstacijām. ESD aizsardzību regulē Eiropas standarts EN 61340, kas izstrādāts, lai palīdzētu lietotājiem izvēlēties atbilstošus aizsardzības pasākumus. Attiecībā uz darba vietas krēsliem tajā noteikts: “Pretestībai pret jebkuras sēdekļa daļas ar grīdu, kas standarta lietošanas laikā varētu saskarties ar lietotāja ķermeni, jābūt < 109 Ω.” (Izņēmums no standarta EN 61340-5-1).

Bimos ir vadošais ergonomisko krēslu ražotājs rūpniecības nozarei un laboratorijām. Jau vairāk nekā 50 gadus Bimos nodrošina darba vidi, kurā iespējams ērti strādāt un mainīt darba pozu. 

Tehnoloģiskās pārmaiņas rūpniecībā nepārtraukti maina prasības attiecībā uz darba krēsliem, un tādēļ Bimos krēsli tiek pastāvīgi pilnveidoti, izmantojot zināšanas par sēdēšanas tehnoloģijām. Bimos ergonomiskajam mehānismam ir 10 gadu garantija, ražojumi atbilst DIN 68 877, tiem ir GS serfitikāts, gaisa tīrības 3. klases sertifikāts DIN EN ISO 14644-1 (Cleanroom krēsli) un ESD aizsardzības serfitikāts EN 61340 (ESD krēsli).

Vairā informācijas par ražotaju: https://www.bimos.com/B/uk-en/index.php

Pieprasījums