Delta roboti

Delta roboti

Autonox Robotics GmbH tika dibināta 2002. gadā kā MAJA-Maschinenfabrik Hermann Schill GmbH meitasuzņēmums, precīzāk kā robotikas nodaļa. Uzņēmums specializējas robotu mehānikas projektēšanā un ražošanā rūpnieciskai lietošanai. Produkti ir marķēti ar autonox24.

Autonox Robotics DELTA robotu unikalitāte ir tā, ka robotus var vadīt ar dažādiem kontrolleriem, dažādu ražotāju servopiedziņām (pirdāvajumā ir arī robotu mehānika). Tāpēc MAJA galvenie klienti ir rūpniecisko mašīnu / darbgaldu ražotāji, kuriem ir svarīgas vienotas vadības platformas.

Šiem robotiem ir piedziņas sistēmas, kuras var viegli savienot ar citu aprīkojumu. Autonox Robotics robotus ražo paši no dizaina līdz sērijveida ražošanai. Tas nodrošina maksimālu produkta kvalitāti, nepārtrauktu uzlabošanu un inovācijas.

DELTA robotu klāsts: www.autonox24.com

TECHVITAS kopā ar Autonox Robotics piedāvās jums vispieņemamāko risinājumu!

Delta roboti ir paredzēti, lai ātri un precīži darbotos lielā ātrumā un veiktu atkārtotas darbības. Šie roboti ir piemēroti, lai aizstātu manuālos procesus, kas prasa produktu pacelšanu, šķirošanu un pozicionēšanu. Delta robotus izmanto ne tikai, lai uzlabotu to procesu konsekvenci un kvalitāti, kuros atkārtotas kustības galu galā izraisa darbinieku nogurumu, bet arī, lai novērstu dažādu traumu iespējamību, kas saistītas ar atkārtotām kustībām.

Delta roboti ir lieliska izvēle, ja runa ir par vieglu kravu un/vai nelielu priekšmetu pacelšanu un novietošanu. Tos bieži izmanto tādās nozarēs kā pārtikas rūpniecība, farmācija un elektronika.

Ja ir neliela krava un ātrs cikla laiks, neatkarīgi no tā, vai tā ir montāža, pārvietošana vai cita darbība, Delta robotam tas nebūs izaicinājums.

Delta roboti sākotnēji tika izstrādāti šaura spektra lietojumiem, piemēram, iepakojumiem. Tāpēc tie ir populāri pārtikas rūpniecībā. Tos izmanto, lai šķirotu un iepakotu visu, sākot no mazām šokolādes konfektēm un beidzot ar saldētiem zivju pirkstiņiem. 

Delta roboti ir arī piemēroti dažādiem montāžas darbiem, piemēram, līmēšanai, iesaiņošanai, skrūvēšanai un lodēšanai. Turklāt Delta roboti tiek izmantoti bateriju, elektrisko slēdžu, elektronikas, medicīnas ierīču, pildspalvu, saules paneļu un citu izstrādājumu ražošanai.

 

TECHVITAS kopā ar Autonox Robotics piedāvās Jums piemērotāko risinājumu!


 

Autonox24 produktus iedala divās galvenajās grupās:

 • For pre-packaging (hygienic design) – wherewhere hygiene-compliant contact mechanisms are required;
 • Light-weight design – these robots have a number of parts made from carbon fiber and are meant for secondary packing applications.

Autonox Delta robotu atšķirība ir tāda, ka tie nav atkarīgi no viena konkrēta kontroliera. Tas nozīmē, ka robotus var vadīt ar jūsu izvēlētu kontrolieri, un tie tiek piegādāti ar pielāgotiem reduktora pieslēguma atlokiem jūsu izvēlētajiem servomotoriem.

 

DELTA un DuoPod roboti

 

Priekšrocības:

 • The optimal ratio of moving mass to payload results in both maximum dynamics and very high accuracy;
 • Robust construction assures efficient use of energy;
 • Minimal maintenance;
 • Compact design;
 • Floor space is saved, due to top mounting.

Higiēniskā dizaina priekšrocības:

 • Only the materials that meet the standards are used;
 • Surface temperatures of drives are limited;
 • No gaps between joints and edges;
 • Can be cleaned using common processes (high pressure equipment up to 28 bar) and chemicals;
 • Air supply hoses and cables for grippers are installed in the robot housing;
 • Highly efficient.

Capabilities of delta robot

 
Darba zonas:
Celšanas jauda:
 

Pieprasījums