Alumīnija profilu apstrāde un projektēšana

Alumīnija profilu apstrāde un projektēšana

Mēs piegādājam Bosch Rexroth labākās kvalitātes produktus un tehnoloģijas. Piedāvājam montāžas, uzstādīšanas pakalpojumus un risinājumus šiem produktiem. Sniedzam konsultācijas par to, kā izvēlēties Bosch Rexroth produktus un tehnoloģijas, lai nodrošinātu klienta prasīto izturību un funkcionalitāti.

Lietuvā mēs esam izveidojuši lielāko alumīnija profilu, stiprinājumu un dažādu aksesuāru noliktavu, un mūsu specializētie pārdošanas menedžeri sadarbosies ar jums, lai izveidotu visu, kas jums nepieciešams.

Mūsu darbnīcas ļauj klientiem nodrošināt ātrus alumīnija profilu apstrādes pakalpojumus, piemēram, griešanu, urbšanu un vītņu izgatavošanu.

 

 
Mēs sniedzam šādus alumīnija apstrādes un projektēšanas pakalpojumus:
 
 
 
Profilu griešana
Alumīnija profilus griežam – perpendikulāri vai no 0 līdz 45 grādu leņķī.

Urbumi
Caurumus ir iespējams izurbt - 9,8 mm vai 17 mm diametrā.

Urbumi ar vītni
Profilu galos izgatavojam vītņotus caurumus - M8 vai M12, atkarībā no profila šķērsgriezuma izmēra.

Projektēšana un ražošana
No pieejamā Bosch Rexroth alumīnija profilu un piederumu klāsta mēs varam projektēt, montēt un uzstādīt dažādu oriģinālo aprīkojumu, piemēram, darbstacijas, aizsargsienas, konveijerus utt. Bosch Rexroth alumīnija profili nodrošina daudzpusību un izturību jebkuram lietojumam.

 
Atdzīviniet savas jaunās idejas ar Bosch Rexroth alumīnija profilu sistēmu, izmantojot mūsu noliktavā esošos profilus un aksesuārus, kā arī mūsu piedāvātos apstrādes pakalpojumus!

Vairāk informācijas zvanot uz: +371 22325004 vai rakstot info@techvitas.lv