Aktuatori

Elektriskā aktuatora pamatideja ir rotējošas kustības pārveidošana par lineāru kustību. Sekojot šai idejai vairāk nekā 5 gadu desmitus, Rahmann ir izstrādājis izcilus izpildmehānismu risinājumus. Rahmann izstrādā risinājumus atbilstoši klienta individuālajām vajadzībām, tādēļ uzņēmuma sortimentā nav standarta produktu. Visa sistēma ir pilnībā slēgta vienība, un tai ir arī ļoti kompakts dizains. Turklāt disku izturība ir pelnījusi īpašu uzmanību. Tas ļauj Rahmann elektrisko piedziņu sistēmām vienmēr droši darboties pat nelabvēlīgākajos darba apstākļos.

Plašāka informācija par ražotāju: https://rahmann-gmbh.com/en/

LINAK balstās uz inovācijām un vēlmi nepārtraukti pilnveidoties. LINAK  ir globāls uzņēmums ar modernām un automatizētām ražošanas iekārtām Dānijā, Slovākijā, ASV un Ķīnā un birojiem aptuveni 35 pasaules valstīs.

LINAK elektriskie aktuatori ir īpašu sistēmu, un tos ir viegli integrēt sarežģītās vadības sistēmās, izmantojot datu komunikāciju. Salīdzinot gan ar hidraulisko, gan pneimatisko sistēmu, elektriskos aktuatorus ir daudz vieglāk uzstādīt. LINAK lineārie aktuatori ir klusi, tīri, netoksiski un energoefektīvi. Linak izpilda jebkura klienta pieprasījumu, un tas atbilst visiem starptautiskajiem standartiem, kas nepieciešami darbībai jebkurā lietojumprogrammā. Pēc krietni vairāk nekā 30 gadu ilgas īpašas elektrisko lineāro aktuatoru sistēmu un risinājumu izstrādes LINAK nodrošina lielisku sortimentu: slimnīcu un veselības aprūpes, biroju un mājas vidēs, lauksaimniecībā, lauksaimniecības un rūpniecības automatizācijā un atpūtas mēbelēs privātmājām.

Pieprasījums