Par uzņēmumu

UAB Techvitas savu darbību sāka1999. gadākā veiksmīgs un strauji augošs uzņēmums Lietuvas rietumos ar filiālēm Viļņā, Kauņā, Šauļos, Kedaiņos, Utenā un Tauragē. Savu darbību uzņēmums sāka sniedzot tehniskās konsultācijas,  bet šobrīd UAB Techvitas veiksmīgi attīstās arī ražošanas iekārtu un to daļu piegādes sfērā.  Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir:  tehniskās konsultācijas, iekārtu un daļu piegāde un montāža.

Visā  savā darbības laikā UAB Techvitas dara visu lai palīdzētētu  ražošanas uzņēmumiem pielietot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus un uzturēt ar tiem ilggadējas un auglīgas attiecības. Cenšoties sasniegt galvenos mērķus, UAB Techvitas apvienoja vienuviet augsti kvalificētus un pieredzējušus darbiniekus, kuri pārstāv tikai uzticamus, drošus un kvalitatīvus Eiropas ražotājus.

UAB Techvitas piedāvā saviem klientiem tikai augstākās kvalitātes produktus un nodrošina optimālākas cenas. UAB Techvitas regulāri plānoiespējas paplašināt produktu un pakalpojumu klāstu, kuri atbilst klientu prasībām un specifikācijām. Kvalitatīvi pakalpojumi nodrošina ilggadēju iekārtu darbību un saīsina dīkstāves laiku,tas, savukārt, palīdz ražošanas uzņēmumiem samazināt  ražošanas izmaksas.

Uzņēmuma rezultāti liecina par pieaugošu klientu uzticību uzņēmumam, produktiem un pakalpojumiem, ko tas sniedz.

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013