Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

Radikulītam NĒ !

22019-03-13

Šī virsraksta amizantais nosaukums ‘slēpj’ sevī visnotaļ svarīgu jautājumu – par drošu darba vidi. Darbinieki un darba devēji arvien vairāk pievērš uzmanību potenciālajiem riskiem, kas varētu atsaukties uz cilvēku veselību darba vidē, kā arī meklē ergonomiskus risinājumus risku mazināšanai.

Tas nav jaunums, ka viena no riskantākajām darbinieku grupām ir operatori, kuru darbs tiešā veidā ir saistīts ar dažādu smagu kravu pārvietošanu no vienas vietas uz otru, celšanu uz un no grūti aizsniedzamam vietām, īpaši, ja dažas darbības jāveic ar neērtu svaru un nekoordinētā veidā.

TECHVITAS iesaka Zviedru kvalitāti – PIAB grupas biedra, kompānijas VACULEX ražotus ergonomiskos pacēlājus. Integrējot ergonomiskos pacēlājus darba procesā, divu cilvēku darbs var tikt paveikts viena cilvēka rokām, un netiks pārsniegta maksimāli atļautā celtspēja cilvēkam.

Vaculex ražo un attīsta vakuuma pacēlājus slodzei līdz pat 200 kg. Šāds vakuuma pacelšanas princips ir Zviedru izgudrojums (1970. gads), un viens no idejas autoriem ir arī Vaculex kompānijas dibinātājs.

piLIFT SMART – pats pirmais Industry 4.0 vakuuma pacēlājs. Šī ir revolūcija ergonomiskās pacelšanas tehnoloģiju tirgū. 

3

GUDRS

Integrētais darbības panelis ar funkciju pogām ļauj lietotājam uzraudzīt un kontrolēt ergonomiskā pacēlāja darbību. Displejā redzams kravas svars. Jums ir arī iespēja piekļūt ierīces datiem - pacelto produktu skaitam, to svaram, kā arī aprīkojuma apkopes un servisa informācijai. Šī informācija ļauj Jums redzēt darbinieka darba produktivitāti un nepieciešamības gadījumā optimizēt veicamo darbu.

5

SAMAZINĀTS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ UN KLUSĀKA DARBĪBA

piLIFT® SMART ierīcē sistēma kontrolē vārstus, sūkni un barošanas jaudu tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Enerģijas patēriņš ir par 76 procentiem zemāks, salīdzinot ar citiem tirgū pieejamajiem vakuuma pacēlājiem. Vakuums tiek ģenerēts tikai, kad lietotājs veic kādas darbības, pārējo laiku gaisa plūsma ierīcē ir minimāla. Tas padara piLIFT® SMART maksimāli klusu .

4

ERGONOMISKA UN VIEGLA VADĪBA

Ērtais rokturis ļauj operatoram ērti un viegli pielāgot piesūcekņa leņķi un rotēt ar produktu. Šī elastība ļauj darbiniekam veikt izvēlēto darbību ātrāk un akurātāk. Izmantot šo aprīkojumu ir vienkārši un viegli saprotami.

Galvenās pacēlāja funkcijas:

  • Ātrdarbības pogas, lietošanai gan no labās, gan kreisās puses. Automātiskai pacelšanai nospiediet īsi vai mēreni, lai paceltu no grūti sasniedzamām vietām.
  • Šarnīrsavienojums (360°) un leņķu adapteris (0° – 90°), ļauj jums pagriezt paceļamo objektu, kā arī pacelt objektus no sāna.
  • Enter poga. Piemēram, lai saglabātu atmiņā augstuma līmeņus.
  • Gaidīšanas režīma poga.
  • Displejs, kas, piemēram, uzrāda kravas svaru.
  • Ergonomisks rokturis un rokas aizsargs.
  • Piesūceknis, 150 mm [6.10"].
  • Pacelšanas caurule ar aizsargaudumu.
Citi ergonomiskie pacēlāji

 

 

 

piLIFT® SMART tehnoloģija nodrošina iespēju gan aprīkojuma operatoram, gan ražošanas vadītājam saņemt informāciju par aprīkojuma produktivitāti un darbības statusu, lai izstrādātu precīzus datus par nododamās kravas kopējo svaru un vienību skaitu. Šī tehnoloģija spēj pārsūtīt datus uz citām ierīcēm – atskaites par neatļauta svara celšanu vai paziņojumu par produktu paletes gatavību, utt.

 

 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013